Κέντρο Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης & Παιδείας, Δήμου Πυλαίας - Χορτιάτη
Εκπαίδευση χρήσης εξοπλισμού αλλά και της έξυπνης πλατφόρμας Vida24 πραγματοποιήθηκε στις εγκαταστάσεις του Κέντρου Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης & Παιδείας, Δήμου Πυλαίας - Χορτιάτη. Τα στελέχη του φορέα ενημερώθηκαν για τις νέες τεχνολογίες και εκπαιδεύτηκαν στη χρήση λογισμικού ολοκληρωμένου συστήματος Τηλεϊατρικής και Τηλεπρόνοιας ώστε για τα επόμενα 2 χρόνια, να μπορούν να παρέχουν πολύτιμη βοήθεια στους δημότες!
![Image](/images/2024/02/02/kep7.jpg)
![Image](/images/2024/02/02/kep8.jpg)
![Image](/images/2024/02/02/kep3.jpg)
![Image](/images/2024/02/02/kep5.jpg)
![Image](/images/2024/02/02/kep1.jpg)
![Image](/images/2024/02/02/kep2.jpg)