Koufalia Hill Run
Koufalia Hill Run: Περισσότεροι από 300 δρομείς αγκάλιασαν τη διοργάνωση και επιβεβαίωσαν ότι το όνομα και η φιλοσοφία της Δήμητρας Ιορδανίδου, θα αποτελούν στο εξής οδηγό στη ζωή όλων μας.
Συγχαρητήρια στη διοργανώτρια αρχή, στους εθελοντές, στο Δήμος Χαλκηδόνος και σε όλους τους συμμετέχοντες!
Η VIDAVO στηρίζει τη διοργάνωση και θύμισε πως, μπορεί η τεχνολογία να μας φέρνει κοντά όπου και αν είμαστε, αλλά ακριβώς το ίδιο πετυχαίνει και ο αθλητισμός. Ενώνει τους ανθρώπους και μοιράζει χαμόγελα.
![Image](/images/2024/02/07/koufalia1-1.jpg)
![Image](/images/2024/02/07/koufalia3-1.jpg)
![Image](/images/2024/02/06/koufalia7.jpg)
![Image](/images/2024/02/06/koufalia6.jpg)
![Image](/images/2024/02/06/koufalia8.jpg)
![Image](/images/2024/02/06/koufalia5.jpg)
![Image](/images/2024/02/07/koufalia10-1.jpg)
![Image](/images/2024/02/07/koufalia4-1.jpg)